0533 763 86 26

-

0532 343 41 68

Kara Apart Otel Facebook Kara Apart Otel Twitter Kara Apart Otel İnstagram

Kara Suit Apart olarak senelerdir müşteri memnuniyetini herşeyin önünde tutarak tıpkı evimizde misafir ağırlar gibi sizleri rahat ettirmenin mutluluğu içerisinde çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. 

 

 

Firmamız sizlere ailecek yapacağınız ziyaretlerinizde bir kişinin konaklama ücretlerine tüm ailenizi ağırlama fırsatı sunmaktadır. Kendi binalarımızda hizmet vermenin de avantajı ile kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla birleştirerek Eskişehir'deki eviniz olmayı başardık. 

 

 

Senelerdir siz değerli müşterilerimizin etrafa yaymış olduğu olumlu görüşler ile bizleri tercih eden yüzlerce kişiye tıpkı sizlere olduğu gibi kaliteli hizmet sunarak KARA ailesini büyüttük. Eskişehir günlük kiralık daire ve uzun süre kullanım için doğru adresiniz Kara Suit Apart

 

 

Sitemiz üzerinden ulaşacağınız görseller odalarımızın gerçek görüntüleridir. Fotğraflarda kesinlikle en ufak bir oynama yapılmamıştır. Gördüğün ne ise karşılaşacağınız da odur. Odalarımız 1+1 ve 2 +1 olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca konum olarakda Tıp Fakültesi ve Osmangazi Üniversitesine 5 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktayız. 

 

 

Eskişehir apart daire dizaynımızdan kullandığımız malzemenin kalitesine kadar herşeyi sizi evinizde hissettirmek planladık. Sizleri de ağırlamak için sabırsızlıkla bekliyoruz...

 

 

Eskişehir günlük kiralık apart dairelerimiz için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. 

 

 

Adres: Büyükdere Mh. Ertuna Sk. No:4 / Eskişehir

Gsm: 0533 763 86 26 | 0532 343 41 68 | 0532 745 72 10